ÜYELERİletişim Formu
Web İletişim Formu  
Formu doldurduktan sonra ilgili birimimiz en yakın zamanda iletinizi cevaplayacaktır. ..

 
Firma:

E-mail:

Mesaj:

             
 
 
Üyelik AvantajlarıÜyelik ne sağlar

Alanya’nın en güçlü firmalarının yer aldığı birliğimiz, Alanya’nın ve Üye firmaların projelerinin tanıtımını yapar ve üyelerinin ortak sorunlarına çözüm üretmek için yurtiçinde ve dışında en üst düzey yetkili makamlara kadar ulaşır ve lobi gücünü diğer sivil toplum örgütleri ile ortak hareket ederek arttırmak suretiyle seferber eder.

Üyelerinin yurtiçindeki ve dışındaki pazar paylarını arttırmak üzere reklam ve halkla ilişkiler ağırlıklı promosyon etkinlikleri yapar. Bu kapsamda lobi, medya ile ilişkiler, reklam, özel tanıtım etkinlikleri, CD, katalog, film vb. malzemenin üretim ve dağıtımı dahil olmak üzere çok çeşitli tanıtım işlevlerini yerine getirir.

Dış ve iç pazardaki fırsat ve tehditlere ilişkin olarak AR-GE ve iletişim merkezi fonksiyonlarını yerine getirir. Bu çerçevede, ihale duyuruları dahil olmak üzere pazardaki mevcut ve olası gelişmelerle ilgili olarak çeşitli kaynaklardan derlediği bilgileri üyelerine web sitesi aracılığı ile ulaştırır ve ayrıca bilim ve araştırma kuruluşları ile işbirliği içerisinde yaptırdığı araştırmaların sonuçlarını üyelerine iletir.

Birlik üyelerinin 3. kişi ve kurumlar karşısında haklarının savunulmasına destek verir.Birlikten güç doğar felsefesi ile hareket eden Derneğimiz, oluşturduğu çalışma gruplarıyla gerektiğinde firmalardan profesyoneller görevlendirerek haklarını arar ve sektör adına çözüm üretir.

 


Tüm hakları saklıdır 2008 ©
Alanya Müteahhitler Briliği


Saray Mh. Hacikadirler Sk. 
Tapu-Kadostro yanı
07400 - Alanya / Antalya


Tel.: +90 242 522 09 00
Fax: +90 242 522 09 01
E-mail: bilgi@mutbir.com