DUYURULAR - ETKİNLİKLERİletişim Formu
Web İletişim Formu  
Formu doldurduktan sonra ilgili birimimiz en yakın zamanda iletinizi cevaplayacaktır. ..

 
Firma:

E-mail:

Mesaj:

             
 
 
DUYURULAR - ETKİNLİKLER
Ara  

                

  ALTSO VE MUTBIR ISBIRLIGINDE 'INSAAT SEKTÖRÜNDE VERGI VE SGK UYGULAMALARI' SEMINERI

Insaat Sektöründe Vergi Ve Sosyal Güvenlik Uygulamalari konulu seminer 5 Agustos 2009Alanya Ticaret ve Sanayi Odasi ve Alanya Müteahhitler Birligi isbirliginde bölgemiz ekonomisinin lokomotif sektörlerinden biri haline gelen Insaat sektöründe faaliyet gösteren isletmelere yönelik bir seminer düzenlenmistir. ‘'Insaat Sektöründe Vergi ve Sosyal Güvenlik Uygulamalari'' konulu seminere konusmaci olarak Sosyal Güvenlik Kurumu Antalya Il Müdürü Selim EROL ve Yeminli Mali Müsavir Mustafa SIMSEK katilacaktir.

     
 Kategori : Etkinlikler  -  06.08.2009

Devamını oku

  Umman Sultanligi Büyükelçisi Sn. Mohammed Al-Wohaibi’nin ziyareti

Alanya Müteahhitler Birligi,  Insaat ve Turizm sektörüne yönelik, her iki ülke açisindan ortak paydalari degerlendirmek adina Incekum Beach Resort Otelde 19.07.2009 da Umman Sultanligi Ankara Büyükelçisi ile yaptigi yemekli toplantida, karsiliklilik ilkesi dâhilinde mülk edinme, Insaat ve Turizm sektörlerine yönelik yapilabilecek karsilikli yatirim alternatifleri hakkinda görüme yapmistir. Çok samimi ve verimli geçen toplantida, Ekim ayinda tekrar toplanti yapilmasina karar verilmistir.

     
 Kategori : Etkinlikler  -  22.07.2009

Devamını oku

  Alman gazetecilere gayrimenkul brifingi

ALANYA Müteahhitler Birligi bir dizi ziyaret için Garaba Medyaevi'nin konugu olarak Alanya'ya gelen Alman gazetecilere Alanya Ticaret ve Sanayi Odasi'nda (ALTSO) gayrimenkul sektörüne yönelik brifing verdi.


Alanya Müteahhitler Birligi Yönetim Kurulu Baskani Ahmet Cebeci konusmasinda, dernegin amacinin yurtdisi tanitiminda yasanan eksiklikleri gidermek oldugunu söyledi. Cebeci, birlik olarak sektörde yasanan sikintilari gidermek istediklerini belirterek, sorun yasayan her yabancinin kendilerine basvurmasi gerektigini ifade etti.

     
 Kategori : Etkinlikler  -  31.10.2008

Devamını oku

  Müteahhitler'in Iftar Yemegi

Alanya Kaymakami Hulusi Dogan, mülki amirleri ve insaat sektörünün önde gelen isimlerinin katildigi iftar yemeginde konusan Müteahhitler Birligi Derngi Baskani Ahmet Cebeci Alanya'nin yabancilar üzerinde sürekli yasasamak için tercih ettigi cazibe merkezi haline geldigini söyledi . Cebeci ilçemizde her geçen yil artan talep nedeniyle insaat ve buna bagli sektörler canlanmis ve bu alanda önemli miktarda yatirim olmustur dedi . Yabancilara kat mülkiyetinden satisi yapilan konut sayisinin 14.024 adet civarinda oldugunu digerlerinin bagimsiz bölümü olarak 308 adet bu rakamlar tapusu teslim edilmis verilerdir . Bu veriler sonucunda ilçemizde 19500 yabanci adina tapu düzenlendigini söyledi .

     
 Kategori : Etkinlikler  -  31.10.2008

Devamını oku

 

                      |  Duyurular  |  Basın Haberleri  |  Etkinlikler  |   

 

 


Tüm hakları saklıdır 2008 ©
Alanya Müteahhitler Briliği


Saray Mh. Hacikadirler Sk. 
Tapu-Kadostro yanı
07400 - Alanya / Antalya


Tel.: +90 242 522 09 00
Fax: +90 242 522 09 01
E-mail: bilgi@mutbir.com