DUYURULAR - ETKİNLİKLERİletişim Formu
Web İletişim Formu  
Formu doldurduktan sonra ilgili birimimiz en yakın zamanda iletinizi cevaplayacaktır. ..

 
Firma:

E-mail:

Mesaj:

             
 
 
DUYURULAR - ETKİNLİKLER
Ara  

                

  Mütbir Genel Kurulu dün birlik hizmet binasinda yapildi.

ALANYA Müteahhitler Birligi Genel Kurulu dün birlik hizmet binasinda yapildi. Alanya Ticaret ve Sanayi (ALTSO) Baskani Kerim Aydogan, ALTSO Meclis Baskani Mustafa Tuna, Adalet ve Kalkinma Partisi (AKP) Ilçe Baskani Hüseyin Güney, Il Genel Meclis Üyesi Necati Yildirim, Emlak Komisyonculari Dernegi (ALEKOD) Baskani Kerim Baliktay'in yani sira birlik üyeleri katildi.     
 Kategori : Basin  -  22.01.2010

Devamını oku

  Mütbir ÇAKIR dedi.

Alanya’da insaat firmalarini bir çati altinda toplamak amaciyla kurulan Alanya Müteahhitler Birliginde (MÜTBIR) 2. Olagan genel kurul yapildi. Yogun katilimin oldugu, yeni yönetim kurulu ve baskan seçimi yapildigi kurulda, Alaattin Çakir baskan seçildi.  MÜTBIR genel kurulunda yapilan seçimde yönetim kuruluna Alaattin Çakir, Erhan Dogan, Kadir Turhan, Hüseyin Gülseren, Mustafa Küçüker, Dilaver Çekiç, Melike Nazifoglu, Mehmet Ersoy, Ahmet Diliballi, Cemile Çakar yönetim kurulu üyeligine seçilirken, denetleme kurulu üyeligine; Hakki Kurt, Emin Soysal, Ali Ihsan Gökçe seçildi. 

     
 Kategori : Basin  -  22.01.2010

Devamını oku

  INSAAT SEKTÖRÜNÜN SORUNLARI SN.BASBAKANA ILETILDI

Sn. Basbakanimizin Alanyaya yaptigi ziyarette, MUTBIR ve ALTSO   tarafindan hazirlanmis olan rapor, Sn.Belediye Baskanimiz Hasan Sipahioglu'nun  konuya gösterdigi hassasiyet ile  kendilerine iletildi.

     
 Kategori : Basin  -  10.08.2009

Devamını oku

  MÜTBIR-ALTSO ISBIRLIGI

ALANYA Ticaret ve Sanayi Odasi (ALTSO) ile Alanya Müteahhitler Birligi'nin (MÜTBIR) is birligi ile gerçeklestirilen “Insaat Sektöründe Vergi ve Sosyal Güvenlik Uygulamalari” konulu bilgilendirme toplantisi dün ALTSO Konferans Salonu'nda gerçeklestirildi.

     
 Kategori : Basin  -  07.08.2009

Devamını oku

  Umman`la anlasmaya ilk adim

Alanya Müteahhitler Birligi, Umman Sultanligi Büyükelçisi Mohammed Al-Wohaibi`yle bir toplanti yapti. Toplantida iki ülke arasinda insaat ve turizm sektörüne yönelik kararlar alindi.

     
 Kategori : Basin  -  22.07.2009

Devamını oku

 

                      |  Duyurular  |  Basın Haberleri  |  Etkinlikler  |   

 

 


Tüm hakları saklıdır 2008 ©
Alanya Müteahhitler Briliği


Saray Mh. Hacikadirler Sk. 
Tapu-Kadostro yanı
07400 - Alanya / Antalya


Tel.: +90 242 522 09 00
Fax: +90 242 522 09 01
E-mail: bilgi@mutbir.com