DUYURULAR - ETKİNLİKLERİletişim Formu
Web İletişim Formu  
Formu doldurduktan sonra ilgili birimimiz en yakın zamanda iletinizi cevaplayacaktır. ..

 
Firma:

E-mail:

Mesaj:

             
 
 
DUYURULAR - ETKİNLİKLER
Ara  

                

  ÇAKIR'DAN ÜÇ UYARI

Gazipasa Havaalani'na Boeing 737-800 tipi uçagin inmesinden sonra bölgede yatirimin canlanacagina dikkat çeken MÜTBIR Baskani Çakir, ortaya çikacak ekonomik göstergelere yerel yöneticilerin ayak uydurmasi uyarisinda bulundu.


Alanya Müteahhitler Birligi (MÜTBIR) Baskani Alaattin Çakir, Gazipasa Havaalani'na inis yapan Boeing 737-800 tipi uçagin bölgemiz için çok önemli oldugunu söyleyerek yerel yönetimlere ve yatirimcilara önmli uyarilarda bulundu. Çakir, Alanya Postasi'na yaptigi açiklamasinda, "Uçagin havaalina inmesi Alanya için hayirli olsun. Alanya'da bunun için mutlu olmayan kesim kalmadi diye düsünüyorum. Havaalaninin uluslararasi uçuslara açilacagina olan inancim en basinda neyse, bu inancimi 4 Nisan Çarsamba gününe kadar devam ettirdim. Bunu da zaten daha önce defalarca kamuoyuna açiklamistim. Çarsamba ünü de bu inancimin hakli gururunu yasadim.


BEKLENTILER CEVAP BULDU

Alanya'nin ve Alanya ticari hayatina yön veren sektörlerin siyaseten ve siyasetçiden beklentileri cevap bulmustur. Artik bu saatten sonra dünü konusmak yerine Alanya ve bölgemizin gelecegine hizla yön verilmelidir. 


ACIL ÖNCELIKLER

En basta Alanya'nin il yapilmasi, Akdag Kayak Merkezi Projesi ve Alanya'da hiç kimsenin konusmadigi, Alanya ve bölgenin birinci öncelikli ihtiyaci olan ve eksikligi turizm sektörü için risk olusturan Kati Atik Bertaraf Tesisi bir an önce yapilmalidir.


Alanya'nin siyasi iradesi ve ekonominin dinamikleri, ilçemizin talebi olan özlemlerini karsilayacak yeterliktedir. Alanya'nin havaalani konusunda gösterdigi birlik ve gayret bundan sonrada devam etmelidir.


MÜSTERI MEMNUNIYETI

Havaalani projesinin tam tesekküllü hayata geçirilmesi, Alanya'nin sosyal ve ekonomik yapisi için en önemli bir milattir. Bununla birlikte konut ve turizm sektöründe kazanimlarimiz ve mevcut müsteri portfeyimiz önemle artacagindan bu portfeyin degerlendirilmesinde asgari hassasiyetler ortaya konulmalidir.


YEREL YÖNETICILERE HIZMET UYARISI


Yerel yöneticilerimizinde havaalaninin açilmasiyla ilgili ortaya çikan ekonomik göstergelere hizla ayak uydurmasi gerektigi, yatirimcilarin bölgeye getirdigi müsteri memnuniyetini hizla yerine getirilmelidir" dedi. 


     
 Kategori : Basin - 06.04.2012

Geri

 

                      |  Duyurular  |  Basın Haberleri  |  Etkinlikler  |   

 

 


Tüm hakları saklıdır 2008 ©
Alanya Müteahhitler Briliği


Saray Mh. Hacikadirler Sk. 
Tapu-Kadostro yanı
07400 - Alanya / Antalya


Tel.: +90 242 522 09 00
Fax: +90 242 522 09 01
E-mail: bilgi@mutbir.com